Hammarviken Företagsutveckling AB

Jolengatan 21 A, 431 49 Mölndal

E-post: info@hammarviken.com

Telefon: 031-89 50 40

Följ oss i sociala medier

Kontaktpersoner

Klicka på bilderna för att läsa mer om varje person.

Anna Langenius

Anna Langenius

Investment Manager

anna@hammarviken.com
0704-01 92 01

Josefin Rydhede

Josefin Rydhede

Föräldraledig
Marknad & Kommunikationsansvarig

josefin@hammarviken.com

Louise Börjesson

Louise Börjesson

Social Media Manager & Kommunikation

louise@hammarviken.com
0707-23 37 84

Christoffer Rydhede

Christoffer Rydhede

Yuncture & nya investeringar

christoffer@hammarviken.com
0704-95 23 61

Mona Rydhede

Mona Rydhede

Redovisning

mona@hammarviken.com
0707-48 47 20

Anneli Selander

Anneli Selander

Juridik & Redovisning

anneli@hammarviken.com
0706-52 03 35

Darsim Shaml

Darsim Shaml

Damacon & Marknadsanalys

darsim@hammarviken.com
0730-57 37 76

kontakt

Månstråle Dahlström

Social hållbarhet

manstrale@hammarviken.com
0723- 41 59 80

Erika Blomgren

Erika Blomgren

Föräldraledig
Kontorsassistent

erika@hammarviken.com

Michael Lenberg

Michael Lenberg

Hammarviken Fastigheter

michael@hammarviken.com
0738-00 93 17

Helene Hansson

Helene Hansson

Fastighetsförvaltning & Redovisning

helene@hammarviken.com
031-89 50 42
0708-75 18 20

Aleksander Barjaba

Aleksander Barjaba

Fastighetsförvaltning

aleksander@hammarviken.com
031-89 50 41
0722-41 18 21

20210413_C1S_P_A_M_0039_FINAL

Johan Ehk

Affärsutveckling

johan.ehk@hammarviken.com
0705-22 54 67

Mats Rydhede

Mats Rydhede

Styrelseordförande

mats@hammarviken.com
0705-47 45 02

Per Rosén

Per Rosén

Styrelseledamot

0706-95 13 75