Hammarviken Företagsutveckling AB

Jolengatan 21 A, 431 49 Mölndal

E-post: info@hammarviken.com

Telefon: 031-89 50 40

Följ oss i sociala medier

Kontaktpersoner

Klicka på bilderna för att läsa mer varje person.

20180608_MaR

Mats Rydhede

Styrelseordförande & koncernchef

mats@hammarviken.com
031-89 50 46
0705-47 45 02

20180608_SR

Sofia Regestad

VD

sofia@hammarviken.com
0760-06 02 06

20180608_MoR

Mona Rydhede

Ekonomi

mona@hammarviken.com
0707-48 47 20

20180608_HH2

Helene Hansson

Hammarviken Fastigheter

helene@hammarviken.com
031-89 50 42
0708-75 18 20

20180608_JR

Josefin Rydhede

Kommunikationsansvarig

josefin@hammarviken.com
0739-36 66 48

20180608_AS

Anneli Selander

Juridik

anneli@hammarviken.com
0706-52 03 35

20180608_CR

Christoffer Rydhede

Yuncture & nya investeringar

christoffer@hammarviken.com
0704-95 23 61

20180608_ES

Elsa Strandberg

Yuncture

elsa@hammarviken.com
0760-17 66 05

20180608_AB

Aleksander Barjaba

Hammarviken Fastigheter

aleksander@hammarviken.com
031-89 50 41
0722-41 18 21

20180608_DS

Darsim Shaml

Hammarviken Fastigheter

darsim@hammarviken.com
0769-05 61 36

20180608_PB

Peter Björnram

Styrelseledamot

peter@hammarviken.com
0706-90 74 50

20180608_EC

Einar Christensen

Styrelseledamot

einar@hammarviken.com
0739-68 28 75

20180608_ER

Per Rosén

Styrelseledamot

0706-95 13 75

20180608_AL

Anna Langenius

Styrelseledamot

0704-01 92 01