Hammarviken Företagsutveckling AB

Jolengatan 21 A, 431 49 Mölndal

E-post: info@hammarviken.com

Telefon: 031-89 50 40

Följ oss i sociala medier

Kontaktpersoner

Klicka på bilderna för att läsa mer varje person.

20180608_AL

Anna Langenius

Investment Manager

anna@hammarviken.com
0704-01 92 01

20180608_JR

Josefin Rydhede

Marknad & Kommunikationsansvarig

josefin@hammarviken.com
0739-36 66 48

louiseborjesson_2020

Louise Börjesson

Social Media Manager

louise@hammarviken.com
0707-23 37 84

christofferrydhede_2020

Christoffer Rydhede

Yuncture & nya investeringar

christoffer@hammarviken.com
0704-95 23 61

20180608_MoR

Mona Rydhede

Redovisning

mona@hammarviken.com
0707-48 47 20

20180608_AS

Anneli Selander

Juridik & Redovisning

anneli@hammarviken.com
0706-52 03 35

erikablomgren_2020

Erika Blomgren

Kontorsassistent

erika@hammarviken.com
0761-99 84 37

20180608_HH2

Helene Hansson

Fastighetsförvaltning & Redovisning

helene@hammarviken.com
031-89 50 42
0708-75 18 20

20180608_AB

Aleksander Barjaba

Fastighetsförvaltning

aleksander@hammarviken.com
031-89 50 41
0722-41 18 21

richardtehler_2020

Richard Tehler

Fastighetsförvaltning

0701-43 07 87

20180608_MaR

Mats Rydhede

Styrelseordförande

mats@hammarviken.com
0705-47 45 02

20180608_PB

Peter Björnram

Styrelseledamot & Partnerinvest

peter@partnerinvest.se
0706-90 74 50

20180608_EC

Einar Christensen

Styrelseledamot

einar@hammarviken.com
0739-68 28 75

20180608_ER

Per Rosén

Styrelseledamot

0706-95 13 75